Teslimat Bilgileri

Sipariş Ve Teslimat Şartları

Siparişinizin onaylandığına dair email gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini bekleyiniz. mimgumus.com ile yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul için onay mailinden sonraki ilk 1-3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 1-5 iş günü içerisinde temin edilir ve kargoya verilir.

mimgumus.com yüzlerce ürün arasından zaman zaman üretimi durdurulmuş ürünler olabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri ile Mim Gümüş arasındaki görüşmeden sonra müşteri isteği üzerine sipariş iptal edilebilir veya müşteri isteği üzerine ürün bir yenisi ile değiştirilebilir.

Sipariş Teslimlatı

Kargoya verilen siparişler, gönderileceği illere göre 1-5 gün içinde müşteriye ulaşır.

Saat 17:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve PAZAR günlerinde verilen siparişler bayram ve pazar gününden sonraki ilk iş gününde işleme alınır.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilileri`ne e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Mim Gümüş Yüzük © 2017